Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že máte skutečně zájem změnit svou budoucnost. Každý krok je součástí třídícího procesu, který nám ukazuje, že to myslíte skutečně vážně. Fakta jsou velice důležitá a tak Váš další krok Vás provede všemi fakty a umožní Vám udělat rozhodnutí na základě kvalitních informací.

Nepotřebujete žádné zvláštní nadání, talent nebo dovednosti. Potřebujete pouze touhu změnit Vaše podmínky a ochotu pracovat. A možná tu nejdůležitější věc - odvahu začít něco nového!

Náš systém je vytvořen tak, aby byl Váš obchod řízený z domu velmi úspěšný a ziskový. Na druhou stranu je velmi jednoduchý na obsluhu, řízení a také na naučení.

Jak probíhá výběrový proces

Odesláním elektronického dotazníku bude Vaše žádost zařazena do prvního stupně procesu. O výsledku Vás budeme informovat na Váši emailovou adresu v následujících 3 pracovních dnech. V případě, že budete vybraná/ý jako vhodný kandidát, tak je nutné na tento email během 2 dnů zareagovat, jinak bude upřednostněn jiný kandidát.

DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE:Zaslaním tohto dotazníku
  • potvrzuji správnost veškerých výše uvedených informací a dalších potřebných informací, které mohou být důležité při rozhodování o vhodnosti mého pozvání do dalšího kola výběrového řízení
  • potvrzuji, že výše uvedené informace jsou pravdivé
  • uvědomuji si, že nepravdivé nebo nepřesné infomace mohou být důvodem k vyřazení mé žádosti

Téměř každý si je dnes vědom obrovské exploze internetu doslova po celém světě a budoucnosti, která je ještě mnohem větší. Nezapomeňte, že úspěšní lidé dělají to, co neúspěšní dělat nechtějí, tak vybočte ze stereotypu a podívejte se na směr, který Vám dá nové možnosti.