Co může být lepší pro celkový obrázek možností u našeho projektu, než zkušenosti konkrétních lidí jako Vy. Následující příběhy jsou pouze malá část zkušeností mnoha lidí, kteří v systému pracují. Kliknutím na fotku uvidíte celý příběh.

POKRAČOVAT >>

Margita a Petr Kozákovi
původní profese: strojník/kuchařka
číst příběh
Renata Daňková
původní profese: stavební technik
číst příběh
Petr a Monika Fulajtárovi
původní profese: absolvent stavební fakulty / studentka
číst příběh
Kamila a Tomáš Mihulovi
původní profese: studenti
číst příběh
Margita a Petr Kozákovi
původní profese: strojník/kuchařka

Je to už pět let, kdy jsme se poprvé setkali s touto příležitostí. V té době bylo pro nás těžko uvěřitelné, že i my bychom mohli mít tak neuvěřitelné příjmy a bez jakéhokoliv obchodního talentu.

Po absolvování průmyslové školy jsem začal pracovat v rodinné stavební firmě jako strojník, kde jsem pracoval 12 let. Tato práce mne vždy velice bavila, byla však časově a sezónně náročná. Manželka absolvovala hotelovou školu, pracovala jako cukrářka, a pak jako kuchařka v restauraci. Pracovala na směny, včetně víkendů a svátků.

Přesto, že jsme pracovali od rána do večera, nebyli jsme schopni z našich příjmů dokončit náš nedostavěný domek a realizovat naše plány. Naopak jsme měli velké dluhy, málo času i peněz na realizaci našich cílů a ještě k tomu jsme začali plánovat rodinu.

Hledali jsme nějaký přivýdělek, hlavně pro manželku k mateřské, a nadchla nás možnost pracovat z domu, být vlastním šéfem a organizovat si čas podle našich potřeb s ohledem na rodinu i naše koníčky. Začali jsme na vedlejší činnost, první měsíc jsme si přivydělali 3.000 Kč, postupně jsme se vypracovávali a šestý měsíc jsme si přivydělali už 25.000 Kč. Díky fantastickému finančnímu ohodnocení a lukrativnímu oboru jsme začali pracovat naplno, náš příjem v současnosti neklesá pod 70.000 Kč měsíčně a zároveň neuvěřitelně roste, užíváme si skvělého životního stylu a to nejlepší, budoucnost na nás ještě čeká.

Dnes tato příležitost pro nás znamená podnikat doma, máme dostatek času na rodinu i koníčky, budujeme si kariéru, cestujeme, poznáváme nové lidi a přátele, vzděláváme se a máme naprostou jistotu do budoucna.

I když to bylo na začátku pro nás těžko uvěřitelné, dnes je to i pro nás realita a víme, že jsme udělali to nejlepší rozhodnutí pro naši budoucnost.

Zavřít
Petr a Monika Fulajtárovi
původní profese: absolvent stavební fakulty / studentka

Je mi 34 let a od malička mi bylo vštěpované do hlavy, že jedině získání akademického titulu mi zajistí lepší práci, vyšší postavení a také vyšší příjmy. Realita byla ale jiná, jako absolvent bez praxe jsem skončil na úřadu práce a bral jsem podporu 3500 Kč. Takto jsem si kariéru nepředstavoval!

Proto jsem v říjnu 1998 z pozice nezaměstnaného absolventa fakulty stavební VUT Brno začal spolupracovat s touto firmou. Jedna z věcí, která mě u systému hned zaujala, bylo zaškolení a hlavně možnost finančního růstu. Doslova mě ohromily výsledky lidí, kteří už s firmou spolupracovali. První měsíc v podnikání jsem si vydělal 6 000 Kč.

V lednu roku 2000 se ke mně přidala partnerka Monika. Studovala obchodní akademii. Ze začátku ji zaujaly hlavně produkty a později se jí zalíbila jednoduchost a pohodlnost práce se systémem.

Žijeme v Bratislavě, v roce 2008 jsme se vzali, v květnu 2009 se nám narodil syn, který je pro nás velkou motivací, protože mu chceme zajistit skvělou budoucnost. Nesmírně si ceníme, že podnikání z domu nám umožňuje trávit s ním spoustu času.

Dnes po 10 letech podnikání vyděláváme 125.000 Kč měsíčně. Jsme hrdí na to, že díky podnikání jsme si koupili vlastní byt a dvě nová auta.

Tento projekt bereme jako životní příležitost a víme, že to, co se nám teď děje, je teprve začátek skvělé budoucnosti.

Zavřít
Renata Daňková
původní profese: stavební technik

Pracovala jsem přes 10 let na několika místech jako stavební technik, potom v bance a nakonec ve velkoobchodu se stavebním materiálem. Finančně jsem byla ohodnocena dobře, ale pracovní doba neměla stanovený konec, někdy to bylo i do večera. Jako bezdětná jsem nad tím nepřemýšlela.

Potom jsem byla 6 let na MD. Rok a půl před ukončením MD jsem přemýšlela, co budu dělat, abych měla na děti čas.

Nechtěla jsem nikam dojíždět a přihlásit se na pracovní úřad nebyl zrovna můj cíl. Bylo pro mě důležité dělat doma, takže jsem se rozhodla využít tuto příležitost.

Rok a půl jsem tuto činnost dělala při MD, kdy se příjmy postupně navyšovaly. Po MD jsem pokračovala na hlavní činnost, protože příjmy byly již vyšší, než kdybych byla někde v zaměstnání, měla jsem možnost si organizovat čas, jak potřebuji, a mít ho hlavně na rodinu. Vyhovoval mi způsob práce, viděla jsem velkou perspektivu do budoucna a maximální podpora v systému a celém týmu byla skvělá.

Na hlavní činnost dělám již dalších pět let, pracuji z domova, můžu trávit čas s rodinou, díky příležitosti cestuji po světě. Jak jsem viděla po MD velkou perspektivu, tak ta se naplňuje - každým rokem se příjmy navyšují.

Zavřít
Kamila a Tomáš Mihulovi
původní profese: studenti

K této příležitosti jsme se dostali jako studenti vysoké školy. V té době jsme byli ve špatné finanční situaci, a tak jsme si hledali přivýdělek nebo brigádu. O této možnosti nám řekl náš kamarád. Vzhledem k tomu, že jsme měli mnoho především sportovních koníčků, zaujala nás výhoda volné pracovní doby a do budoucna možnost dosáhnout vysokých příjmů.

Zpočátku jsme tuto činnost brali pouze jako přivýdělek, ale po skončení vysoké školy jsme se jí oba rozhodli věnovat naplno. Díky tomuto systému pracujeme z domova, můžeme se věnovat svým koníčkům, ale hlavně si vážíme toho, že máme oba čas se starat o dvě malé dcery.

Důležité je pro nás to, že pracujeme v perspektivním odvětví a díky velice štědrému způsobu odměňování můžeme dosahovat stále větších příjmů, vybavovat si nové bydlení, jezdit pěkným autem, cestovat a budovat si kariéru.

Zavřít

“Pamatuji si, když jsem řekl mému "učiteli". "Kdybych měl víc peněz, tak bych měl lepší plán." On ihned reagoval. "Já bych řekl, že kdybys měl lepší plán, tak bys měl víc peněz." Tady vidíte, že to, co je klíčové je plán do budoucna ne situace, ve které jste teď.”

Jim Rohn